دلار
هردلار...تومان
تومان
هرتومان...تومان
بیت کوین
هربیت کوین...تومان
بیت کوین کش
هربیت کوین کش...تومان
اتریوم
هراتریوم...تومان
اتریوم کلاسیک
هراتریوم کلاسیک...تومان
مونرو
هرمونرو...تومان
ریل
هرریل...تومان
زی کش
هرزی کش...تومان
لایت کوین
هرلایت کوین...تومان
فکتوم
هرفکتوم...تومان
داج
هرداج...تومان

ماشین حساب بیتکوین ، شما میتوانید نرخ انواع ارزهای دیجیتالی را به دست آورده و به یکدیگر محاسبه کنید. میتوانید قیمت بیتکوین را به تومان ، ریال ، دلار ، یورو به دست آورید. برای محاسبه قیمت ارز دلخواه خود، تعدادی که می خواهید را در فیلد مربوطه وارد نمایید. ماشین حساب دیجی ارز به صورت اتوماتیک این نرخ ارز دلخواه شما را به دیگر ارزهای دیجیتالی تبدیل کرده و نمایش می دهد. شما میتوانید قیمت زنده و بروز انواع ارز دیجیتالی را در زیر هر فیلد مشاهده نمایید.

از ویژگی های ماشین حساب بیت کوین میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • رایگان : کلیه خدمات دیجی ارز رایگان هستند و رایگان خواهند ماند.
  • در حال توسعه : کلیه خدمات دیجی ارز اعم از ماشین حساب ارز، انواع نمودارهای ارز دیجیتالی، بررسی و تحلیل توسط کاارشنان و … در حال به روز رسانی می باشند. عیب های آنها بر طرف می شود و امکانات بیشتری به ان ها اضافه می شود.
  • تبدیل انواع ارز دیجیتالی به یکدیگر، قیمت بیتکوین به تومان، قیمت بیتکوین به ریال، قیمت بیتکوین به دلار، قیمت بیتکوین به یورو و …
  • پیشبینی قیمت بیتکوین : تیم دیجی ارز درحال رصد کردن اخبار و اتفاقاتی می باشد که میتوانند منجر به نوسانات در قیمت بیتکوین شوند. این اطلاعات دسته بندی و آنلایز می شود. با آنالایز این داده ها می توان به پیش بینی دقیق تر نسبت به رقبا رسید. این اطلاعات رایگان در اختیار کاربران دیجی ارز قرار می گیرد.