گفتگو با مکس کایزر (متخصص تحلیلگران مالی و متخصص بیتکوین):

ارزیابی بازار ارز های دیجیتال نشان می دهد که حجم معاملات آن تا قبل از اصلاح قیمت در دو روز پیش از 460 ملیارد دلار به حدود 600 ملیارد دلار رسیده است.

امروز، در تاریخ 2  دی، همه ی صد ارز که در بالای لیست ارزهایی با بیشترین حجم معاملات، قرار داشتند شاهد افزایش قیمت بوده اند. و به طور خاص بیتکوین کش با بیشترین رشد برابر 20 درصد افزایش در صدر آنها قرار گرفت. و پس از آن نیز اتریوم، ریپل، لایت کوین، کاردانو و دش در مکان های بعدی قرار گرفتند.

در تاریخ 1 دی، پیش از بهبود قیمت ارزهای دیجیتال، چند تحلیلگر از جمله آلن سیلبرت و رابرت رید خاطر نشان کردند که در طول سال 2017، قیمت و ارزش بازار بیتکوین در شش مورد به بیش از 30 درصد کاهش یافته است، و این کاهش پس از مدتی دوباره اصلاح شده است.

Bitcoin در سال 2017 شش بار بیش از 30 درصد سقوط داشت. اگرچه هر  “سیر نزولی” در نهایت با افزایش به ترتیب 76 درصد، 237 درصد، 183 درصد، 165 درصد و 152 درصد پایان یافته است. از ابتدای سال تاکنون بیت کوین 7 گام به جلو و 2 گام به عقب برداشته است. هر بار این عقب نشینی ها به عنوان پایان زندگی بیت کوین مطرح شده است. که بر خلاف آن بیتکوین با قدرت به روند صعودی خود ادامه داده است.

کایزر همچنین خاطرنشان کرد که با حرکت فعلی، بیتکوین یک پیشروی جدید را آغاز خواهد کرد و در کوتاه مدت به راحتی تا 20،000 دلار پیش می رود.

کایزر با نشان دادن نمودار پیشین بیتکوین اظهار داشت: “این نمودار هنوز هم درست است. در این نمودار نشان داده شده است که قیمت بیتکوین تا $ 100،000  افزایش خواهد یافت.

بازار دیجی ارز ها به کجا خواهد رفت؟

برای چند ماه، تحلیلگران انتظار داشتند که قیمت بیت کوین و ارزش بازار اوراق قرضه در طول فصل تعطیلات کریسمس و سال های جدید افزایش یابد. با نزدیک شدن به شب کریسمس، تحلیلگران بر این باورند که قیمت ارزهای رمزنگاری شده به سرعت افزایش خواهد یافت، زیرا بستگان، دوستان و اعضای جدید خانواده ی ارزهای دیجیتال به بیت کوین و بورس اوراق بهادار معرفی می شوند.

در حال حاضر، که کمتر از 24 ساعت به کریسمس منتهی شده است، بازار نقل و انتقالات یک بهبود و افزایش سریع را نشان داده است. از 25 دسامبر تا 1 ژانویه، تحلیل گران ارزیابی ارز های دیجیتال را افزایش می دهند.

در چندین بازار پیشرو مانند ژاپن و کره جنوبی، سرمایه گذاران در حال سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار هستند. در Bithumb، مبادله پیشنهادی ارزهای دیجیتال کره جنوبی، قیمت بیتکوین 17،600 دلار و قیمت Bitcoin Cash نزدیک به 4،000 دلار است.

در روزهای آینده، بازار سهام ارزهای دیجیتال احتمالا نشانه های خوش بینانه ای از رشد و بهبود را نشان می دهد، زیرا تقاضا برای بیتکوین و دیگر بازارهای اوراق قرضه اصلی به سرعت در حال افزایش است.