راه اندازی موفقیت آمیز پلت فرم IOTA منجر به همکاری با بیش از 30 شرکت از جمله آزمایشگاه Accenture، Deutsche Telekom، فوجیتسو، سامسونگ ایر، TINE و بسیاری دیگرشده است. این موضوع نشان می دهد رهبران صنعتی و تکنولوژی جهان چگونه از فرصت های سرمایه گذاری جسورانه استقبال می کنند.

رابرت بوش سرمایه گذاری شرکت بوش است. بوش یکی از پیشگامان فناوری و خدمات در جهان است. او تمام مراحل توسعه شرکت های نوپا در سراسر جهان را جهت سرمایه گذاری بررسی می کند. او می گوید در حال حاضر فعالیت های سرمایه گذاری این شرکت بر روی شرکت های فن آوری که در حوزه های کسب و کار فعالیت می کنند آینده ی بوش را تضمین می کنند. تمرکز بوش بیشتر بر روی اتوماسیون و برق، بهره وری انرژی، فناوری های توانمند سازی و سیستم های بهداشت و درمان است.
این شرکت تصمیم گرفته است با توجه به پتانسیلی که در پلتفرک IOTA وجود دارد بر روی آن سرمایه گذاری کند.این اقدام بوش به عنوان شرکتی معتبر با نیروی قابل توجه برای برطرف کردن چالش های IOTA بسیار موفقیت آمیز است. این سرمایه گذاری به تشدید همکاری با IOTA کمک می کند و به تسریع تکنولوژی برای بلوغ و نزدیک شدن به اکوسیستم جهانی بوش و شرکای کلیدی کمک می کند. دکتر هنگکوان جیانگ یکی از شرکای پیشرو در شرکت سرمایه گذاری بوش نیز یکی دیگر از اعضای هیئت مشاوره بنیاد IOTA است. اعلام این خبر باعث رشد حجم معاملات و ارزش این پلت فرم در بازار ارز های دیجیتالی شده است.

 

درباره یوتا

پلتفرم IOTA که در سال 2015 تاسیس شده است، پروتکل الگوریتم توزیع شده برای اینترنت اشیاء است که امکان پرداخت های مقیاس پذیر و همچنین انتقال داده های ایمن حسگرها را فراهم می کند.این اولین فناوری منحصر به فردی است که فراتر از بلاک چین قدم بر می دارد ، این پلتفرم دستگاه را قادر می سازد تا اطلاعات و پول را با سایر بخش ها هماهنگ کند. . تکنولوژی IOTA در حال حاضر بیش از 10 میلیارد دلار برای انجام معاملات مورد استفاده قرار گرفته است.

 

منبع :bitzamp.com